Zwycięstwo w Dąbrowie

Dnia 27 marca nasza drużyna ponownie rozegrała spotkanie z Silentem Dąbrowa Górnicza. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem gości 5:6. Chłopcy (oczywiście nie zapominamy o naszej zawodnicze Juli Raczyńskiej) wyszli bardzo zdeterminowani i chcieli wymazać z pamięci wynik poprzedniego spotkania. Obie drużyny spokojnie przystąpiły do tego meczu ale to GKS mógł się cieszyć z pierwszego gola w tym spotkaniu. Na 10 minut przed końcem prowadziliśmy już 5:0 lecz pod koniec brakło koncentracji. Silent w krótkim odstępie czasowym odrobił część strat. Ostatecznie wynik zakończył się zwycięstwem GKSu 5:3. Ten mecz pokazał, że potrafimy wygrywać mecze także w warunkach ligowych.

Bramki dla GKSu strzelali: Kartaszow Aleks, Jarosz Oliwier(dwie), Kudła Kuba, Raczyńska Julia.

Dziękujemy zespołowi Silentu za zaproszenie i życzymy powodzenia w lidze, która zbliża się wielkimi krokami.

Naszą drużynę przed świętami czeka jeszcze jeden mecz. 30 marca (poniedziałek) w ramach naszego treningu rozegramy sparing z grupą czarną GKSu Katowice. Zbiórka o godzinie 18.15 na Hetmanie. Zabieramy ze sobą sprzęt meczowy, ortalion (w razie złej pogody) i wodę do picia.