WYSOKIE ZWYCIĘSTWO!

AKS CEX-ELCHO Wyzwolenie Chorzów - GKS II Katowice 0:11 (0:4)

W czwartej kolejce VI Ligi okręgowej Orlik E1 gr. "B" rozegraliśmy wyjazdowe spotkanie z AKS CEX-ELCHO Wyzwolenie Chorzów. Dotychczasowe wyniki obu drużyn wskazywały, że będziemy w tym spotkaniu faworytem. Jednak, aż tak wysoki wynik spotkania jest efektem tego, iż nasi zawodnicy zagrali bardzo dobry futbol, kompletnie zdominowali na boisku przeciwników i osiągnęli bardzo wysokie zwycięstwo 0:11.

Dzisiejsze spotkanie rozegraliśmy bardzo zespołowo, widać było w naszej grze, że drużyna się "dotarła" i zaczęła rozumieć się na boisku. Rozgrywaliśmy bardzo składne akcje, a bramkarz naszych przeciwników miał dziś mnóstwo pracy między słupkami swojej bramki. Na przerwę schodziliśmy z prowadzeniem 0:4.

Po przerwie nasza gra wyglądała jeszcze lepiej i wiele akcji naszej drużyny było popisem gry zespołowej. Efektem tego było strzelenie kolejnych 7 goli naszym przeciwnikom.

Mecz zakończył się wynikiem 0:11, ale mieliśmy kilka niewykorzystanych tzw. "setek" w pierwszej połowie spotkania i wynik nawet 0:15 dla naszego zespołu nikogo, obserwującego te zawody by nie zdziwił.

Cały zespół zasłużył dziś na wielkie BRAWA!
GRATULUJEMY zwycięstwa!

Bramki dla GKS: Puśledzki (1), Siemianowski (6, 38-karny, 42), Zalewski (23), Hedwig (28), Żukowski (37, 59), Kudła (43-głową, 53), Sadowski (58).