GKS II Katowice - APN Siemianowice Śląskie 8:2 (4:0)

Po bardzo dobrym spotkaniu nasza drużyna odniosła pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej.
Pierwsze minuty spotkania były meczem walki, ale z biegiem czasu GKS osiągnął przewagę, a goście sporadycznie atakowali naszą bramkę. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 4:0 dla naszej drużyny. W drugiej połowie meczu nasi przeciwnicy śmielej zaatakowali, czego efektem były dwie zdobyte przez nich bramki. Jednak nasz zespół ponownie cztery razy trafił do siatki przeciwników i mecz zakończył się wynikiem 8:2 dla naszych chłopaków.

W tym spotkaniu nasz zespół zagrał dojrzałą piłkę, umiejętnie konstruował akcje i walczył z dużym zaangażowaniem.
BRAWO!

Bramki dla GKS: Widurski (14, 26), Bożek (23), Hedwig (30, 54), Kudła (41), Adamiec (51, 53).
Bramki dla APN: 47, 52.