TRZECIA KOLEJKA LIGOWA
GKS II Katowice - APN Siemianowice Śląskie
W piątek tj. 15.04.2016 r. rozegramy pierwsze na własnym terenie spotkanie rundy wiosennej w VI Lidze okręgowej Orlik E1 gr. B przeciwko APN Siemianowice Śląskie. Drużyna ta, podobnie jak nasz zespół, po 2 meczach zdobyła jeden punkt w tabeli ligowej. Zapowiada się zatem wyrównana walka i emocje przez całe 60 minut spotkania.
Mecz zostanie rozegrany o godz. 16:00 w Katowicach na boisku "RAPID", przy ul. Grażyńskiego 51.
Proszę zabrać legitymacje szkolne, dresy, stroje meczowe, ortaliony, wodę mineralną, itd.
Zbiórka na miejscu o godz. 15:00.
Kadra meczowa: Durczyński Jakub, Hedwig Oliwier, Kudła Jakub, Puśledzki Tomasz, Sadowski Mateusz, Siemianowski Eryk, Zalewski Patryk, Żukowski Jan, Niedźwiecki Tomasz, Adamiec Paweł, Widurski Szymon, Patel Jordan, Bożek Hubert i ewentualnie Malordy Mateusz (występ uzależniony od uczestnictwa w treningach).
Wszystkich chętnych zapraszamy na mecz i głośny doping dla naszych zawodników!